Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Klinti Çollaku - Ti Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

09/02/2015

2015-02-09T15:17:54+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 12
U be shume kohe qe zemra ime te kerkon,
dhe cdo sekond kalon me mallin qe me djeg.
Dua shume te te takoj, kohen ta ndaloj
vec per ne te dy.
Je kaq afer edhe larg, dua te t'kem prane,
prane te ndiej.
Si te te gjej ne mes te shiut qe s'pushon?
Sterkala uji lagin shpirtin tim te thate.
Si nje toke ne shkretetire, etur jam per ty,
te te kem.
Vdesin ditet kur nuk je, stinet nuk i ndiej,
ikin tej.
REf: Ti, je ajri qe marr fryme,
dhe pa ty zemra nuk rreh.
Je plot'sia shpirtit tim
ti je, ti je...
Dita ime kur agon,
edhe endrra kur une fle.
Je plot'sia shpirtit tim
ti je, ti je...(2x)


Ky tekst u dërgua nga Bora T.
Më Shumë Këngë Nga Klinti Çollaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet