Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klinti Çollaku - Me Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Une ti pija lotet
Te mos qaje
Ti m'shtrengoje gjoksin
Qe po plaste
A Eshte dashuri?
Kjo dashuri...
A cmenduri

Une kafshoja zemren
Te mos lutej
Me lot ushqeja dhimbjen
Qe te mbytej
A eshte dashuri?
Kjo histori...
A marrezi

Me u mbeshtet pak
E me te dash ty me shume
Me u mbeshtet pak
E me te dash ty...


Me jete
Une te jam betu
Me m'trete
Zemra ka me mbet
Ta dish
Si ajo troket
Do vish
Me me dhene
Ti jete

Gotat sot
I mbusha me kujtime
Doja qe te deh
Dashurine time
Ajo fle tek une
Doja qe ta zgjoj
Doja qe ta zgjoj

Me u mbeshtet pak,
E me te dash ty me shume
Me u mbeshtet pak,
E me te dash ty...

Me jete
Une te jam betu
Me m'trete
Zemra ka me mbet
Ta dish
Si ajo troket
Do vish
Me me dhene
Ti jete

Ooo...Me jete!
Ooooo..me m'trete!
Zemra ka me mbete!
Ka me mbete
Me jete!


Klinti Çollaku - Me Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jetë".
3. Video është e këngës "Me Jetë", por nuk këndohet nga Klinti Çollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klinti Çollaku:


Komente 0