Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klinti Çollaku - Do T'ia Dal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Mes dallgeve ne det
Ku era uleret,
e ngrita une zerin tim
A e degjon?
Ne qiell po jehon
Braktisur ne kte jete
Ne vendin me te shkrete
E ngrita prap une zerin tim
A e degjon?
Jehon...Gjemon
Sa here jam rrezuar une ne gjunje
Sa here si besova vetes une
Sa here kam gabuar tek nje rruge
Une prap jam ngritur si fortune
Sa here ma kane thene se meriton
Sa here ma kane thene je teper vone
Sa here jam plagosur une ne shpirt
Prap ne kembe jam ngritur duke thirr
Une do tia dal
Une do tia dal
Une do tia dal

Sa here nje stuhi me erdhi perballe
Zemra me besoi nje fjale
Dhe kur nje termet e rrezoi nje mal
Zemra prap me tha
E ngrita prap une zerin tim,
a e degjon
Jehon...gjemon.

Sa here jam rrezuar...


Ky tekst u dërgua nga Bora

Klinti Çollaku - Do T'ia Dal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'ia Dal".
3. Video është e këngës "Do T'ia Dal", por nuk këndohet nga Klinti Çollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klinti Çollaku:


Komente 0