Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klinti Çollaku - Si T'ja Bojm' Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si u lidhëm ti e un
Njani tjetrin si durum
Bonim bum bum bum burubum

Sa u puthëm u përlam
Ama natën keq s`e lam
Bonim bam bam bam barabam

More ment e mija
Ma kish thon shoqnia

Grindu ti e grindu un`
Ama duhemi dhe shum`
Bonim bum bum bum burubum

U pajtuam e u ndam`
Njëri-tjetrit çfarë s`i tham`
Bonim bam bam bam barabam

Me ka kap inati
S`po na shkon përshtati

Si t`ia bojm na, si t`ia bojm na
Me e marr avash avash
Si t`ia bojm na, si t`ia bojm na
Me u dasht o me u dasht
Klinti Çollaku
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Klinti Çollaku - Si T'ja Bojm' Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si T'ja Bojm' Na".
3. Video është e këngës "Si T'ja Bojm' Na", por nuk këndohet nga Klinti Çollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klinti Çollaku:


Komente 0