Klodian Korra
Klodian Korra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Klodian Korra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 16 Tetor 2013, Valbona Xeka publikon videoklipin "Gusha Me Arome", në bashkëpunim me Klodian Korra. Më datë 29 Dhjetor 2016, Klodian Korra publikon videoklipin "Çunin Desha". Më datë 23 Nëntor 2019, Veronika Rapushi publikon videoklipin "Mjaft", në bashkëpunim me Klodian Korrën. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sardi Mneri & Gezim Mneri. Videoklipi u prodhua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0