Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodian Korra & Eralda Jashari - Ajer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajer" kënduar nga Klodian Korra & Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN
Klodian Korra & Eralda Jashari
Publikimi: 13/03/2021
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Gers Alia
Orkestrimi: Sokol Koçi
Video Produksioni: Frame Company Albania
Mix/Master: Sokol Koci
Prod.: Sol Records
Make Up: Elona Balaj
Styling: Aulona Store
Director: Don EnioKlodian Korra & Eralda Jashari - Ajer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajer".
3. Video është e këngës "Ajer", por nuk këndohet nga Klodian Korra & Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Klodian Korra:


Komente 0