Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Klodi Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Klodi Shehu është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ejup Shabani

Perparim Ademi

Besnik Zikolli

Valton Beqiri

Fatrin Krajka

Nazmi Sfishta

Kushtrim Hajrullahu

Rrahman Kryeziu

Marjan Deda

Ilir Livoreka

Tags: Klodi Shehu, Crossbones


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet