Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodian Kaçani

Klodian Kaçani
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Ditëlindja:
  • 20 Gusht
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9

Klodian Kaçani është këngëtar i njohur. Në vitin 2011, Klodian Kaçani merr pjesë në The Voice of Albania 1.

Në Dhjetor 2013, Klodian Kaçani merr pjesë në Festivali i 52-të në RTSH me këngën "Me Ty".

Në Maj 2015, Klodian Kaçani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Jo".

Në Dhjetor 2015, Rezarta Smaja & Klodian Kaçani marrin pjesë në Festivali i 54-të në RTSH me këngën "Dashuri Në Përjetësi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0