Klodian Yzeiri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Klodian Yzeiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 16 Qershor 2016, Klod Yzeiri publikon videoklipin "Kolazh I Shqiperise Se Mesme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bledi I Xhamllikut

Ramazan Rrapushi

Petrit Berisha

Sajmir Çulaj

Mustafa Mehja

Besim Zeqiri

Pajtim Struga

Nevruz Nuredini

Agim Saliu

Artan Kola


Tags: Klodian Yzeiri, Klod Yzeiri

Krijo Një Kartolinë