Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Shi Lodre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15

E huaj esht dita
kur syt trokasin
mungesen tende
qe lotin me merr
jetime esht bota
permbi qytete
kur nata sjell
tenden harres
dhe kjo distance
qe shi lodre me ngjan
e ndjej ne veten time
qe pran te kam
sa praan

REF :
E ndjej qe me lendon
e ndjeej , qe me besonn
kaam gabuar , eja me faal
e ndjej qe me mendon
e ndjeej , qe me degjon
kam gabuaar , eja me fal

dhe ky qast i bekuar
ku ti qesh syte
e un ketu gjendem
duke kenduar
hoo kam gabuar , eja me fal

REF :
E ndjej qe me lendon
e ndjeej , qe me besonn
kaam gabuar , eja me faal

shi lodre kjo kenge
nder fjale tek me kerkon
e un ketu gjendem , ketu

REF.:
E ndjej qe me lendon
e ndjeej , qe me besonn
kaam gabuar , eja me faal (x2)
e ndjej qe me mendon
e ndjeej , qe me degjon
kam gabuaar , eja me fal


Ky tekst u dërgua nga edri daniKlodiana Vata
Publikimi: 06/08/2017
Orkestrimi: Edi Balili
Muzika: Klodian Rexhepaj
Teksti: Pjaver Kroni
Studio Recorded: Endri Dibra
Styling: Leta's Atelier
Mame Up: Joni Beauty Studio
Directed: Endi HoxhaKlodiana Vata - Shi Lodre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shi Lodre".
3. Video është e këngës "Shi Lodre", por nuk këndohet nga Klodiana Vata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodiana Vata:


Komente 0