Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Bosh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

E tash ska dashni
Cdo dit u bo zi
Tana i kam perpi
Po tana i kam perpi

E kur nata bjen
Me mu ma nuk tgjen
Kjo dashni ma svjen
Jo kjo dashni ma svjen

Tani pa mua zemren e ke bosh
Shum bosh
Jo un me nuk dua koha me mshku kot jo ma

Ma nuk jemi ne te dy
Ndjenjen ton nuk dite me e majt
Nrrugen teme une pa ty
Dhimbjen teme vet kom me e bajt

Fajet i ke ti
Sa shum e kam ndi
Tash spaske besim jo
Kaq pak jepesh ti

Mos harro se njet
Cdo gja ka mu sjell
E kur malli tmerr
Kujtoje ca them
Klodiana Vata
Publikimi: 04/03/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 21
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Klodiana Vata
Video Produksioni: ND Film Pro
Audio Production: Eran Production


Klodiana Vata - Bosh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bosh".
3. Video është e këngës "Bosh", por nuk këndohet nga Klodiana Vata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodiana Vata:


Komente 0