Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Hasani - Nuk Me The Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

sa dhimbje ndjej kur jam pa ty
me le vetem lot ne sy
sa dhimbje ndjej kur jam pa ty
me le vetem lot ne sy
ti,te kam humbur tash,e di
ti shikoji,veshtroji syt e mi
sot e vetme jam,si ne erresir
saa..te doja,me doje dhe ti
e mendoja,s'mundesha pa ty
2x
sa e vertet,mungojn ata sy
nuk me the,nuk me the lamtumir
e sa me doje,sa me doje
jetova vetem,thjesht nje genjeshter
harrove zemren,qe te donte kaq shum
2x
sa dhimbje ndjej kur jam pa ty
me le vetem lot ne sy
te ndjej,se ke idene sa shum,te ndjej
me mungon,nuk te kam ty ne krhet e mi
me ndjek nga pas,a ke trishtim
a..shpirti jot kerkoi ndihme
nuk me ndjen me,dikur me ndjeje
lendove zemren dhe sot jam pa ty
2x
(nuk me the,nuk me the lamtumir
sa me doje,sa me doje
jetova vetem,thjesht nje genjeshter
.......qe te donte kaq shum)
2x
sa dhimbje ndjej kur jam pa ty
me le vetem lot ne sy.


Ky tekst u dërgua nga BetaGKlodiana Hasani
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/11/2014


Klodiana Hasani - Nuk Me The Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me The Lamtumire".
3. Video është e këngës "Nuk Me The Lamtumire", por nuk këndohet nga Klodiana Hasani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodiana Hasani:


Komente 0