Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodjan Meçka

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klodjan Meçka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Dhjetor 2014, Klodjan Mocka publikon videoklipin "Per Ty Lozonjare". Më datë 1 Prill 2019, Klodjan Meçka publikon videoklipin "Gezon Vajze E Gezon Djale", në bashkëpunim me Fatjon Beratin. Më datë 20 Dhjetor 2019, Klodjan Meçka publikon videoklipin "Me Ty Plakem". Teksti i këngës u shkrua nga Klodjan Meçka....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rudi Hasanllari

Kreshnik Alikaj (Niku)

Idajet Hysa

Feti Janca

Florjan Pançi

Klajdjan Torra

Ardit Vranozi

Kujtim Beqaj

Lutfi Goga

Fredi Gjishti

Tags: Klodjan Meçka, Klodjan Mocka, Klodjan Mecka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet