Më mbaj mend (për 1 muaj)

KMC & Ervini - Crazy In Da Club (Feat. Edison & Trelo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ref... (Edison)

get crazy in da club
get doing what you want
I'm rocking all the hores the shows
and everyone
I'm doing what I like
I'm allways getting high
I'm rocking the club
I'm allways riding high

(KMC)

sa her vij e boj e boj on
kmc gjithcka ty ta dhuron
sdi pse me mer ti ne telefon
zonin ma degjon kur un jam nmikrofon

dukesh shum nice perpara big size
so hot po mdukesh pak nice

(ERVINI GET-UP)

a e di ca menoj kur po tshikoj
kam shum deshire me ta puth ty at goj
trupi jot i lir mu ka lidh si zinxhir
mere edhe shoqen po shoh e pase tmir

fike telefonin du me kon vec per mu
edhe ty ta don ket un e kam kuptu
ske me harru emrin tim jo kollaj
sot per sot jam ktu se neser msheh nmaj

Ref... (Edison)

get crazy in da club
get doing what you want
I'm rocking all the hores the shows
and everyone
I'm doing what I like
I'm allways getting high
I'm rocking the club
I'm allways riding high

(TREL0)

mere me lol girl e di qe tpelqen
ti rri mes vetes dhe menja trren
ajo ska dashuri do vetem aventur
po kte mos u afro se ka cuna me kultur

easy trelo man ejo what's up
leket kur marojn mikrofona gjen prap
ti po bon sikur merzitesh prap ktu e ke menjen
dhe kur bon interesanten ti e rren veten

supersar girl emrin ta kam ngjit
kto qe tkan inat din vec me bertit
ti don vec muzik me shaf ate qe je
ti sdo me tfort se fuqin vet e ke

per recodrin ne club per te dirdh vendin
me skuadren me modele per te cmen terrenin
ma e mir se ty ska se ma tmir ty sgjen
crazy in da club baby nije ket refren

Ref... (Edison)

get crazy in da club
get doing what you want
I'm rocking all the hores the shows
and everyone
I'm doing what I like
I'm allways getting high
I'm rocking the club
I'm allways riding high

me minifun i mir ky parfum
muzika nmaksimum sonte nuk ka me gjumNuk kemi video për këtë këngë.


KMC
Publikimi: 23/05/2012


KMC & Ervini - Crazy In Da Club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Crazy In Da Club".
3. Video është e këngës "Crazy In Da Club", por nuk këndohet nga KMC & Ervini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga KMC:


Komente 0