Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

KMC - Tradhëtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhëtare".
3. Video është e këngës "Tradhëtare", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KMC - Tradhëtare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/04/2016

2016-04-01T13:44:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tradhëtare" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dj-Fati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vec per nje arsye ti me mua je
m`tradhton para syve ti tjetrin e ke
Ndoshta pret te them te dua
me mir lamtuumiiR
Zemer ti nuk din te duash kshtu qe je e lirë

Ref :
Udheto ti udheto qysh deshiron
Por skam besuar se po me tradhtonn
Para Zotit ti naj her ke me u denu
Se qfar ke humbur ti ke me kuptu

Fjala Tradheti te un nuk ze vend
nje e dashuruar nuk tradhton aq leht
Nuk kam zemer me t`thon t`duu
nuk muj me tu kthy
Me t`cu fjal pom vjen inati zemren ma ke thy . . .

Ref :
Udheto ti udheto qysh deshiron
Por skam besuar se po me tradhtonn
Para Zotit ti naj her ke me u denu
Se qfar ke humbur ti ke me kuptuMë Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë