Më mbaj mend (për 1 muaj)

KMC - Fuck You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fuck You" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Revivalz - Fuck You

Fuck u hahh f**k u too better stop cuz i gett ma gock an shoot
you say is hot but is not high what u doo west side till i die and i screw ya clicue
jump uf my dick im so sick kur rima gjuj mos ik po as mos prit
po du me ta gerdit se ty hala stu gerdit yo dit per dit tu mi ngjit si austik

cuz they talk to much (WHYY?) but it doses it matter (matter)
cuz they talk to much (WHYY?) why he gettin jelaous (jelaous)
cuz they talk to much (WHYY?) i can call em hatters (hatters)
cuz they talk to much (WHYY?) i got to it do it better(better)

u'll get shoot shoot so give up yo chances is blocked blocket ur f**ked up
sun em nin fakt o ta kum bo block cut paste nbin je i dopt rri nto
mos tento me bo sen veq chillit e ngo preke stop ngo nto qthom
sparaqitna si ti paraqitna qysh jom ( YO AY ) jo koqe nuk shes ato perveti i kom
mes tju kap valavama kut t've njoni kallxon prralla vjen budalla sem ha palla
qa thot aj jemi vanalla kret u kalla kur e pash qe po shet men ti svyn sen je problem
je mamen sjom mamen jom chambeh qe per to ti svyn sen tqes en rren kur ti rren
at nuk e kom problem ti nuk e nje chamben je rrit tu rrejt e tu flejt un spo flej un spo rrej sjemi tnejt un jom real ti je fake ti je kill un jom high mjafotn veq mem pas en mic.
met kallu qe un jom qaj qe ty tdaj tshti me kajt tshti me ngajt tshti me shajt
po ket sen e bojn mas shpine tines po ty tu qift nona pi kines bona kinse spo mha kari
makllxon mu qa bon shiptari perpros qe aj dhez bari gjeth ka qef mu kon i pari
KUU? man kallxom ku je nis mos u bo kulleri qe dallon pi shoqnis YOo
tu e kurdis tu e llis pi fillimit tu e nis CHAMBEH kris sikur plumi i alltis
ska mo peace as fshis qe me mujt me fshi me fshis CHAMBEH o i fshin
dal en bin dal en bin repovas ti met mas nuk ka nevoj per gaz nese po menon per kerre
rezervarin e ki shprazt se di kur o mjaft jom i aft qaq i aft en ket rast sikur qeni
qe qartet menihere e shky bitin qe ku i keni faktet mamen chambeh nuk matet
mos em thuj mamen se hala nuk ta kum qi mamen po po du me ta qi po du me ta qi famen

Fuck u hahh f**k u too better stop cuz i gett ma gock an shoot
you say is hot but is not high what u doo west side till i die and i screw ya clicue
cuz they talk to much (WHYY?) but it doses it matter (matter)
cuz they talk to much (WHYY?) why he gettin jelaous (jelaous)
cuz they talk to much (WHYY?) i can call em hatters (hatters)
cuz they talk to much (WHYY?) i got to it do it better(better)

kthena prap m'ju ngrej zhag rimat i kom automat
me goj t'hapt del i lakt mes u merr me mu mu mat
(yaw)chambeh (ha) now im back im alive again but i supose too be dead
where u at where u all at (yaw) chambehh myman im not fallinn' i dont like to play games
im still the same (EYO) chambeeh is chambeh ill never change

UnikBoys - Fuck You

TEKSTI
Kiko-Ku u zhduket ju viktima thate se lojen e zotruat
po ku humbet ju rapera veten tuaj e treguat
ju demtoi servilizmi dhe u shfaqet me furi
po metoden e vazhdoni po prape ikni me dredhi.
mos harro largo dhe shoket dhe rrobat nje here nderro
se cdo dit qe te shikoj me dukesh por si zhigolo
mblidhe dhe krijimtarine se do te duhet per me vone
dhe nderkohe qe ti largohesh un bej zjarr ne mikrofon
ti qe fole per nje rryme qe as vet spo e kuptoje
tu duk vetja analist dhe qe ne tna korigjoje
mos e merr personale po merr valixhet dhe shpejto
dhe tani qe ke deshtuar une te them mos u dorzo
se talent ka kushdo po varet si e perdor
ta kam thene dhe me pare kam 2 zemra ne kraharor
te kane mbetur dhe pak dit dhe pak shpres te fundit or
po kurseji se do te duhen qe te shikosh ne televizor

REFRENI
Rap style-Fuck you...se erresira po afron...prandaj
fuck you un bej para si gjithmoooonn
fuck you jam ne fronin strategjik...prandaj
fuck you pranoni qe patet frike

Strofa2-Rap style
Lamtumire ju patogjena me vjen keq u lodhet kot
un ua thashe mendimin tim thjesht largohuni nga kjo bot
rap-i ska nevoje per ju as e ndjeni as kendoni
un i kam idete e qarta me lakmon ''ISAK NJUTONI''
sa beteja keni humbur pa harruar luften tuaj
dolet si heronj te mdhenj pse kaq shpejt u bet te huaj?
ju su duket asnjehere se sdua tju ofendoj
armikun e dua vetem kengen time ta degjoj
ju deshtuat rrugve tzeza cdo moment qe jetuat
tani degjoni populloren se kenget tuaja i shemtuat
nuk fitohet fama duke u fshehur pas muzikes
ku e gjete ti talentin ty ata dritat ti fiken
prandaj shut up miku im mblidhi forcat dhe mos qaj
sa here qe do ta them? fuck you bitch i never die
dhe nga loja dilni jashte ne jemi te barabarte
si gjithmone te jemi bashke qe vendin ta ndezim flak

Strofa3-Viking
Si nfillim edhe ne fund mendimin nuk e ndryshoj
binduni ju se un u binda ne cdo ane te shkaterroj
nuk do lodhem por jam lodhur fatkeqsisht duke u thene
nuk do flas por kam folur mos kendo me si nje qen
kaq ishte per ju karriera famen hodhet mbi parane
i balancuar ne cdo aspekt realizimin kam spontan
bertet poeti rap-it si murgjit rrini ne shpi
dhe po te kthehesh prape sme kercet nuk ka rendsi
silleni verdalle me rima kerkoni kur keni nevoje
dhe kur fati ju braktisi ngelet prape me gisht ngoj
ne misionin e arritem pa me thoni ju ku keni?
thoni merreni me bitch- sa surrate te shemtuar keni
levizni se erdhi ora fjale per diss-e kam sa tduash
ja qe kohen kam te shtrenjte...rrugve t'lagjes fillo t'luash
e teprova e di dhe vet kshu e ka kjo pune ndor
dalin viktimat neper mure...dhe ata me 2 zemra n'kraharor.

Gold AG - Fuck You

Gold Ag
..................................................
Qe une po vi me ta ndreq tripin
Dikujt me ja thy dikujt me ja palu dhipin
qyre ky bajati patrioti skeletura
Po veq une qi me kar e jo me tastatura
M'falni dashamir për kto shprehje t'pahijshme
Po kta INAT-Gt e mi i kan nonat e qishme
E t'vërtetën e din secili qe po rren
E din kush o in qata inati i vjen
Po ska lidhje mos ta nin veq mos e prek gacen
Mos e gjuj gurin se ta prishi facen
Kta pedera ktu pari bohen kishe sna ha kari
Fryhen sa mujn po e din kush o i pari
Aj pederi V.I.P thot nuk mirrna me ty
Jo jo as un me ty po kejt qa i ki ti qi
Kta jo veq pidha po po shiten ylla
Un jom qai skeleti qe jav qin pin 3 killa
..................................................

Ref:2x
..................................................
Qe 1 hit se tjetër nuk del
AGA per dit e kall me temel
Kejt atyne që nuk jan me mu
Na veq i thojna FUCK YOU
..................................................

..................................................
Je i ri more thmi ti si ke provu kejta
Qëllimi o nisoj se si kom rimat e njejta
Fuck you te tonve qe po japin kritika
Po ku n'kar e din be ti hajvan qa o muzika
Me t'kqyr holl e holl kush don met nënqmu
Osht pikrisht qaj mut qe ki dasht per mi nimu
Un ku jom e ti ku mete cili perpara um del
S'kan ku rroken nonen n'pidh tani thojn ky o shkavell
Ska lidhje se qka jom jom qaj Arian Agushi
Nese nesër kom me dek dine s'ju permen kerkushi
kush po thot qe jom reper i internetit
qu kadal dale e merrja n'goj vetit
Pidhat bohen high e din me livdu vetën
Ato titujt e juve i kom qi n'2008-ën
E ti pom thu thmi veq mi pershtat rimat
Po e din qe jom qaj qe ti qin proteinattt
..................................................

Ref:5x
..................................................
Qe 1 hit se tjeter nuk del
AGA per dit e kall me temel
Kejt atyne që nuk jan me mu
Na veq i thojna FUCK YOU
..................................................

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 11/02/2018Më Shumë Këngë Nga KMC:


Komente mbi këtë këngëKMC - Fuck You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fuck You".
3. Video është e këngës "Fuck You", por nuk këndohet nga KMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.