Më mbaj mend (për 1 muaj)

KMC - Si Vllazen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Four Infinit Production

Produksioni:

KMC

Komente

Asnjë Koment

01/10/2019

2019-10-01T18:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Vllazen" kënduar nga KMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga KMC i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga KMC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet