Knife Man
Knife Man
Knife Man
  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Qershor 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Knife Man është këngëtar i njohur. Knife Man esht reper i cili ben pjes ne Au Records ose perndryshe Armata e Ujqerve. Ai jeton dhe vepron ne Prizren

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0