Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Mbi Te Ton (Feat. L-Patriot)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Filloj filloj filloj film HORRORI
Qa karin ki o i gjori si me kos barin ju korri
Ton jeni tuca korkon se nguca
E pshurri si npidh cuca o more guca hani luca
E leni kto pollavra keshem jeni ujq e luana
Au Au ju ha sikur zana
O ju tucana jeni skini trusni bethen fleni
Merni shuni mos um nxeni
Sikur qeni qe ju han ju shemi pidha
ju tremi ju lidha pidha
Me stila ta qes pa stila ta fus
Me stila helmus pa stila shkatrrus
Me stila jom msus pa stila vdekjeprurs
Mshele gojen o shkerrdhat kur u bone me fol o knus
Ngjdo qytet kom qi dhipin vete tkallxon tipin
Gjipin tu hec mbrapa vin e i hupin pa nu rrupin
Fuck polic e kom nipin ngoje shitin hitin
Ta qi me ni kong vitin
Plot gangstera tu dal qe ku jom ku je
Qa bone a je mbi dhe ku jom hajde mem rre
Mdoket a bone be hajde ku je mem pre hajde
Ku je mem rre pusy kurgjo nuk je
Am kallxon kur je rre Po
Kur ike mor fmiaq a e din qe tkputi nrruz.
Po don mu shty gjyna e di po nuk ki zuz
Mothefucker nuk ki zuz o pidh

Qe 10 vjet nket qim none kurkush emrin sta man nmend
Qe 10 vjet qe bone emer neve po na permend
Je bo si ato kurvat qe gjithkush mundet me ju hyp
Veq per pak fam pi karit spo don hiq me na zhdryp
A PO DON FAM FUCK YOU TI REPER FUCK YOU
Tash e mas kur del nrrug kejt kan me ta bo FUCK YOU
Fuck you bitch suck may dick nigga
Nese bon fjal per pare kena ma shum se LAS VEGAS
Mu shty me neve duhesh me pas kapacitet
I vetmi grup o pidh none qe e ka ndor ni shtet
Ska ma lezet se te na pidhat gjuhen vet
Se pa ja qi ropt me ja thy brit kta spo marin vesh
Ti je bal ti sje uk skit talent je i hupt
Ti je tuc sje mangup fukara nuk ngihesh buk
Ti ske flow motherfucker ski stil motherfucker
Ski talent motherfucker rest in peace matherfucker


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   Kaltrini02Kobra aka Helmusi
Featuring: L-Patriot
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2010


Kobra aka Helmusi - Mbi Te Ton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbi Te Ton".
3. Video është e këngës "Mbi Te Ton", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0