Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Intro Apatia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kobra
..................
K'thena n'ket vend se n'ket rep un pruna pruna pruna pruna mend
Se un jom ky
Bona diqka dvogel mandej pun e madhe dul
Per pak fam jaran plot njerz zun mu mem ul
Mem ngul se qashtu dojshin po ZOTIN E PATA N'KRA
Pun e huja i kan dvetat e me dvetat sjon kerka
Njerz me munges n'djenje qe inatin e kan hobi
Po 1 fjal e thojn kerkon spe lejojke zoti
Me pash shit ket album i kisha mar njo 3000 rape
Po kurr kurkush sun del qa ki ti u kape
Un jom KOBRA jaro nuk boj kurr fallcifikata
Repin e bona real nzemer fola gjith cka pata shokkk
..................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Kobra aka Helmusi - Intro Apatia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro Apatia".
3. Video është e këngës "Intro Apatia", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0