Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Plaqkitje (Feat. Buja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ooo ooo ooo ooo ooo
The motherfuckin BLOODY ALBOZ
....................

Kobra
....................
Ngo ngo ngo bon bon bon
Qa thom se per ndryshe edhe pson
A m'don mos thuj po se s't'besoj
Repi ti hup ndjenjat ruju se t'pushkatoj
....................

Kobra
....................
1 thes mushen plot me mafiasha tu i da paret
Hin plumi ncev e kerset pa i pi cigaret
Normal qe nuk ka bes kryt plum npages
Kejt n'kthes rrin alltija pa sigures n'shok
Rreziku ma i madh kur ki shum bashkpuntor
Lekt tu i nxjerr secili e shtirn at dor
Per me mar diqka 1miljon ish kejt shuma
Per me mar ma shum lek duhet mi dal shkuma dikuj
Pre goje gjun prej pervoje kush ma shum ka
Ktu nuk ki as shok e le mo me pas vlla
Najkon kupton te ton kshyrin per veti
Sot plackite banken neser t'lyp kejt shteti haver
....................

Ref:(2x) Kobra
....................
Ngo ngo ngo bon bon bon
Qa thom se per ndryshe edhe pson
A m'don mos thuj po se s't'besoj
Repi ti hup ndjenjat ruju se t'pushkatoj
....................

Buja
....................
Foli diqka ma real kurkush nuk po ta fill
E kina repin e rond qata e bim me kill
Jo nuk ka nevoj me kill njeri killirate veten
Te une nuk ka dill n'harac ta mar kuleten
Dhe tlo me gishta ngoj edhe patikat ti mar
Se jom aj Buja TBA un jom ai Buja i madh
Ksaj here me DMK DMC edhe KOBREN
Mere si paralajmrim para se me lansu bomben
Para se me hi e me dal para se me hi e me mar
O njeri ti je budall se na nuk dina mu tall
Une jom rrit Navall qaty ku thika mrrehet
Heke emrin tem prej goje goje se gjaku derdhet
....................

Ref:(2x) Kobra
....................
Ngo ngo ngo bon bon bon
Qa thom se per ndryshe edhe pson
A m'don mos thuj po se s't'besoj
Repi ti hup ndjenjat ruju se t'pushkatoj
....................

Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   bestgroup   NeeliFeaturing: Buja
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Kobra aka Helmusi - Plaqkitje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plaqkitje".
3. Video është e këngës "Plaqkitje", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0