Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Dy Lule Me Arom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Helloooo
Qa bone mfal qe pot kthej nkujtim dvjeter
Po deshta 1 mesazh me ta qu
qe shkruhet shkurt shkrut " I LOVE YOU "

...................
N'kujtime po kthena edhe pse jon t'kqija
For you detikim ngoj vargjet e mija
Se vlejn boll shum te kthehet kujtesa
Qe kishim bashk athu na vrau besa
Qe ja dham njonji tjetrit e sju permbajtem
Dit me shi ishin tmira ne dyt kur ngajtem
E u lagem nshi keshem nlumturi
Kejt qa kisha nzemer ish kon dashuri
...................

Ref;2
...................
Nale kohen e mendo mua mkujto
nvende ku ishim ti nisu shko
Mos vajto lej 2 LULE ME AROM
Kurr mos u thafshin mbes'shin gjithmon
...................

...................
Dashuria qe e kom shum rond peshon
Nuk e dita qe 1 dit fati m'vajton
Edhe mu si plot mu mushen syt me lot
Se deshta me zemer ty pasha 1 zot
Sit ishmi bashk ish kon kejt ma ndryshe
Na bem mekat qe 1 shpirt e ndam n'dyshe
Dallendyshe fluturo 1 djal deshti shu
Mos ki emocion kur dvi nanderr ngjum
Vi e tledhatoj te veshi dy tri fjal
Engjulli tkallxon qe mesazh tla 1 djal
Qe shum shpejt iki tha ruje ket femen
Se osht e vetmja gjo qe mka met n'zemer
Emer spot japi e din ti kush je
E di cila je nuk t'harroj as nder dhe
Un jam qaj qe kurr ty z'dgenjej
Lypa vend n'zemren tonde po nuk po gjej
...................

Ref;4
...................
Nale kohen e mendo mua mkujto
nvende ku ishim ti nisu shko
Mos vajto lej 2 LULE ME AROM
Kurr mos u thafshin mbes'shin gjithmon
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   NiTuThkaKobra aka Helmusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Kobra aka Helmusi - Dy Lule Me Arom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Lule Me Arom".
3. Video është e këngës "Dy Lule Me Arom", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0