Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Ej Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

...................................................
A jom rrugac tungjatjeta urdhno mama qirin
Un nuk shti nese don ndaq
Nese don mu mar me punt e mija nuk mirna me budallakinat e bots
Gjithcka ish kon rren jo veq fjala e Sadik Gjoks
Haver nese nuk don mem ngu nuk mi then ndjenjat
Nuk i fshin as guma se i kom lon thell shenjat
Fjal sikur lum po dikush vesh pancirin
Si tupani munohen tkqein me bo tmirin
Jeta sikur lule po mas ni kohe vyshket

Ky tekst u dërgua nga  GazmendRenditja: Top 200
Publikimi: 10/09/2012


Kobra aka Helmusi - Ej Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ej Ti".
3. Video është e këngës "Ej Ti", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:


Komente 0