Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kobra aka Helmusi - Love Story

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga Kobra aka Helmusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kobra aka Helmusi - Love Story  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/01/2015

2015-01-11T16:34:55+00:00Kobra
...................................................
E di qe zemra jote m'ngon
Sa her qe moti ndron dhimta mrena mshpon
Mki prek thell nzemer zdi a po tpengon
Tkom dasht ma shum se veten ti a po kupton
Nese ndihesh vetem per 1 qast edhe mu mendom
Mthu je kon fajtor po se verteton
Po shkruj poezi po pse po reciton
Ai djali i keq ai djali i mir a po tmungon
Briskin e mershim me shkru e shkrujshim emra
Se thojshim kur tplakem i vizitojm kto venda
Po per qudi tash jan tha edhe drut
Se na u ndam pa plan baby shum per ngut
Je kon drita jeme tash ky beat jeme me nota
U puthshim ndermjet veti thojshim e jona osht bota
Cingrojshim pak gotat u pishim me tasa
Kur kishim mall per njoni tjetrin u fshehshim te klasa baby
...................................................

Ref;2x
...................................................
E vet 1 moment zemren edhe thu
Koha shum e shkurt po smujta me t'haru
Je kon shum e mir po sje me mu
Bota shum e vogel du me tkerku
...................................................

...................................................
T'deshta pa mas me ty kalova faza
Dashnia univerz merzia hulumton si nasa
Rakia mqetson tu pi bona si drasa
Vetja se pranon e di mu kon na dy ska gjasa
Muzika me nota loti po pikojka deti
Per ty po thojn shum mir po nihet per mu thojn i shkreti
Tu thon me veti u bona vet i dyti mrena
1 lidhje funksionon per mrekulli mos me pas rrena Bota shume vogel dhimta meti n'asht
Tkom lendu por se kom bo me kast baby
Kom ndejt ngat tkom desht cdo qast
A mjepe tjeter rast a mjepe tjeter rast
Se jeta nuk osht fer qe sjom me ty tmerr
Shpresat kalun nterr un jom vet tlutem me merr
Se jom i etum nplot kuptimin e fjalis
Mu kon me ty me tperkdhel me tputh jetoj jet tvetmis
....................................................

Ref;2x
...................................................
E vet 1 moment zemren edhe thu
Koha shum e shkurt po smujta me t'haru
Je kon shum e mir po sje me mu
Bota shum e vogel du me tkerku
...................................................


Ky tekst u dërgua nga Clirim   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Kobra aka Helmusi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet