Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Shkodran Dërmaku
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Koda është një këngëtar. Koda i takon gjeneratës më të re të estrades shqipëtare dhe pasioni i tij ka lindur së bashku me të. Koda, qysh si fëmijë mori pjesë në të gjitha aktivitetet kulturo-artistike të organizuara nga adhuruesit e kohës. Jeta dhe dashuria ndaj bashkëatdhetarëve dhe nostalgjisë për atdheun, krijuan te Koda zërin e ëmbel për t´u kënduar adhuruesëve shqiptarë nëpër qytet evropiane. Koda jeton në Stuttgart të Gjermanisë dhe jehona e tijë e këngës me motiv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Q-Fast

Mc.Nia

Click-E

Philipsx Tell'em

Nootix

Blackhell

Siller Banioz

Ghost Pymm

Act

Fis'ko


Tags: Koda, Shkodran Dërmaku, Shkodran Dermaku

Krijo Një Kartolinë