Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Koela Troshupa

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Koela Troshupa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2014, Koela Troshupa & Eldi Troshupa marrin pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "Shoku Im". Në Korrik 2015, Koela & Eldi marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Jemi Me Shume Stil". Në Dhjetor 2015, Koela & Eldi marrin pjesë në Ylberi 2015 me këngën "Me Ritëm Non Stop". Më datë 18 Dhjetor 2015, Koela & Eldi publikojnë videoklipin "Nata Plot Me Yje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erzenita

Debora Zymberi

Lorena Bekteshi

Anisa Bllaca

Era Qyra

Vesa Kiseri

Elsa Randobrava

Sumeja Kamberi

Elsa Bilalli

Ida Krasniqi

Tags: Koela Troshupa, Koela, Eldi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet