Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Koha është një grup artistësh i njohur. Në Dhjetor 1997, Koha marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Paratë Flasin". Në Maj 2007, Koha marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kur Djalli Dashuron Nje Engjell". Në Maj 2008, Koha marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Enderr E Njejte". Në Maj 2009, Koha marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Zgjohu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Day Shift

Fever

Infinit Crew

Ver8

North-West Side

Kurora Labe

Blue String Band

Ksb

Prishtina Dhe Tini

Bardh E Zi

Tags: Koha, Arber Kolonja, Koha Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet