Më mbaj mend (për 1 muaj)

Koha - Kur Djalli Dashuron Nje Engjell Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


edhe pse smë don më mungon zëri yt
kam nevoj për ty o ëngjelli im.
është e vërtet kjo unë që ndjej
edhe pse nuk më beson.
kërkoj vetëm një mënyr,dhe ty të ta vërtetoj
nuk shoh as mendoj tjetër përveç teje
kam ngelur pa rrugëdalje...

JAM ZOT I ZJARRIT, MBRETËROJ NË FERR
TË GJITH MË DIN PËR DREQ.
SHIKIMET E TUA TËFTOHTA NUK I NGROH ASNJER
SEPSE JAM NJË DREQ.
..............
Koha
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Koha - Kur Djalli Dashuron Nje Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Djalli Dashuron Nje Engjell".
3. Video është e këngës "Kur Djalli Dashuron Nje Engjell", por nuk këndohet nga Koha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Koha:


Komente 0