Kokoshi
Kokoshi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Kokosh Avdiu:

Biografia

BIOGRAFIA: Kokoshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Ka nje ze interesant, njihet si Kokoshi dhe ai eshte nje nga zerat me te degjuar te rrymes Tallava. Më datë 24 Prill 2013, Murat Gjoniku publikojnë videoklipin "Rrak Tak Tak", në bashkëpunim me Mario & Kokoshi. Më datë 26 Qershor 2014, Samuela publikon videoklipin "Thesari Im", në bashkëpunim me Kokoshi. Më datë 13 Dhjetor 2017, Kokoshi publikon videoklipin "Luje Luje". Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua nga Eri Qe...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0