Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kol Bardheci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Kol Bardheci është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enver Muluka

Muaad

Met Sadiku

Albert Zhubi

Morris

Luli (Lulzim Sadiku)

Ajet Sinani

Niti-Bronx

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Trim Jakupi

Tags: Kol Bardheci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet