Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Produksioni Kola - Me Yjet Shqiptare Vol.1

Produksioni Kola - Yjet Me Yje 2 (2018)

Produksioni Kola - Yjet Me Yje 1 (2018)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet