Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Produksioni Kola
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.1 / Votuan:  9

Produksioni Kola është produksion i njohur. Në vitin 2018, Produksioni Kola publikojnë albumin "Yjet Me Yje 2".

Në vitin 2018, Produksioni Kola publikojnë albumin "Yjet Me Yje 1".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet