Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kole Oroshi - Plaget Tona Loti Lan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

sishim ne veq dy te ri
n'zemer kishim dashuri
pse pyes pse na ndan e shan
plaget tona loti lan
vuaj njejt sic vuan dhe ti
kush na vrau ket dashuri

refreni:
ç'deshi djalli qe s'na la te qet
si t'ja bej e dashur jam i shkret
qani re e qiell bashk me mu
un i mjeri ty,ty te du

mall e zjarr kam un per ty
jam i gjall por n'dhe tuj hy
ku?ku tgjej moj bukuri
me ndihmo moj perendi
prap pyes pse na ndan e shan
plaget tona loti lan

ç'deshi djalli qe s'na la te qet
si t'ja bej e dashur jam i shkret
qani re e qiell bashk me mu
un i mjeri ty , ty te du

ç'deshi djalli qe s'na la te qet
si t'ja bej e dashur jam i shkret
qani re e qiell bashk me mu
un i mjeri ty , ty te du...


Ky tekst u dërgua nga  besnikiKolë Oroshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/06/2012


Kole Oroshi - Plaget Tona Loti Lan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plaget Tona Loti Lan".
3. Video është e këngës "Plaget Tona Loti Lan", por nuk këndohet nga Kole Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 1