Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Kodi I Nderit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk ish mir'shume me u dashuru
Dashuria e tepruar po bajka dam
Nuk ish mir' veten me nencmu
Po hyjshe ne gjynah me shpirtin tand
Une me ty e nencmova veten
Nga dashuria tepert e shkaterrova jeten

Ref: Nuk me the faleminderit se t'kam dasht sinqert
Ti se ke kodin e nderit se ti je e njejt'
Paska qen' me mir' me pas genjy
Ti genjeshtarin e ke shperbly
Te sinqertit zemren ja ke thy
Se ti mua zemren ma ke thy

Nuk ish mir' krejt cka ke me i fal
E gjithmone me ja plotesu cdo deshir'
Nuk mundesh me ndru e as me ndar
T'keqin kurre s'mundesh me ba me te mir'
Une me ty e nencmova veten
Nga dashuria e tepert e shkaterrova jeten

Ref: 2 here.


Kolë Oroshi - Kodi I Nderit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kodi I Nderit".
3. Video është e këngës "Kodi I Nderit", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0