Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - Je Gjysem Njeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Lamtumir s'muj me t'thon
Tek ti shpirtin peng kom lon
Me puthjet e tua harrova te vuaj
Si me thua mori fund?
Kur te dua une pa fund...
po nihemi vetem pa gjysmen tjeter
Kur fjalet te mbarojn, e njerzit te na harrojn do shkruaj emrin tend n'zemer pergjithmone...

Ref:
Te kerkoj t'me duash sa te dua
Si mund te mbaroj kur sa filluam
je gjysem njeri kur mbet pa dashuri...×2

Vete zemren kam me t'thon
Larg prej meje si jeton
Te njejtin shpirt kena e jotja o ndjenja
Si me thua mori fund?
Kur te dua une pa fund...
po nihemi vetem pa gjysmen tjeter
Kur fjalet te mbarojn, e njerzit te na harrojn do shkruaj emrin tend n'zemer pergjithmone...


Ky tekst u dërgua nga KristinaKolë Oroshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/01/2018
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Dj Jojo


Kolë Oroshi - Je Gjysem Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Gjysem Njeri".
3. Video është e këngës "Je Gjysem Njeri", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0