Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kolë Oroshi - 1 Jetë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"1 Jetë" është një këngë e re nga Kolë Oroshi.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 35 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
35

DËRGO TEKSTIN
Kolë Oroshi
Publikimi: 23/03/2023
Teksti: Kolë Oroshi
Video Produksioni: Cinematic.ch
Beat/Instrumental: Ilaz Bakolli
Ney: Mandi Xhambazi
Mixing/Mastering: Marenglen BojaKolë Oroshi - 1 Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Jetë".
3. Video është e këngës "1 Jetë", por nuk këndohet nga Kolë Oroshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Kolë Oroshi:


Komente 0