Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  2g2fast
  A Po Cimi
  Ai Ka Vdekë
  Alcohol Test
  Aty Ku jon 2g
  Babi Do Te Kthehet
  Bitch'at E Din
  Bojna Show
  Buka E Gurbetit
  Dielli Pa Rreze
  Diss Prishtinalive
  Diss Unikatil
  Djali Jem
  Dojn Me Na Nal
  E Bojna Real
  Endrra
  Farefisi
  Farefisi 2
  Freestyle 2012
  Gangland City
  Gangsterat
  Get Crunck
  Gilan
  Heroinash
  Hip Hopit Ja Shtim Flaken
  Hiq Mos Ta Nin
  Hupi Trut
  I Am Albanian
  I Falt
  I Pavdekshum
  Intro (Loja Pam Pam)
  Intro (shqipe Me 2 Kry)
  Italia E Vogel
  Izi-Babushi
  Jabuqt
  Jeta Jem
  Jeta Jonë
  Jetimi
  Jom Qaty Ngat Teje
  Ju Ka Ardh Funi
  Kejt Jan Ba Gg
  Killa
  Krejt U Pa
  Ku Jeni
  Ku Po Rina
  Kurvat
  Kush Jon Ata
  Kush Jon Ata (remix)
  Leter Nga Fansi
  Loja
  Loja Pam Pam
  Lshoja Zonin
  M'fal
  Ma Te Miret
  Mallkimi
  Marrim Rrugen
  Maturant
  Me Neve
  My Victory
  Na Fitojna
  Na Ishte Nje Her
  Na Po Shami
  Nano
  Nata
  Nen Hetime
  Nena Loke
  Ngoje Duden
  Nje E Kalume
  Outro (Loja Pam Pam)
  Outro (Shqipe Me 2 Kry)
  P.D.M.N.P (Po Dojn Me Na Pa)
  Pajtimi I Gjaqev
  Paraja Njeri
  Per Inati
  Pitbulli Jem
  Po Folmi Pa Dorza
  Po Po
  Po Vjen Era
  Prap Do Te Takoj
  Prej Fminie Gangster-Overlord
  Problem Per Juve
  Pse Po Rini Me Ta
  Pse Pushova
  Qysh E Ki Hallin?
  Rrak-Tak
  Rruges Tem
  S'je Normal
  S'jeni Gangsta
  Sa Shtir
  Shoki Nuk Ulet
  Shpija E Hip-hopit
  Shqipe Me Dy Kry (Ushtari I Malit)
  Shum T'gjon (Hajde Krejt)
  Skara
  Ski Sen
  Skit
  Skit 1:10
  Skuadra Jone
  Smoke Them
  Smun Me Na Nal
  Tatoo N'zemer
  Te Humba
  That Fire
  Ti Harrove
  Tipa T'ron
  Ushtari
  Vraje
  Vrases
  Wanted
  Xhehnemi

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019