Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Albana Mesuli


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A E Din Cka Boj Per Ty
 •   Çunat Ne Gurbet
 •   Balle Per Balle
 •   Behu Nje Here Burre
 •   Belin Për Kollan
 •   Dashuri Si Uragan
 •   Dashuria Qe Te Kam Fal
 •   Digju, Digju Zemra Ime
 •   Dy Bilbilat
 •   Eja Sonte Zemer
 •   Eja Tani
 •   Enderr Je
 •   Fikni Dritat
 •   Fjalet E Zemres
 •   Flamuri
 •   Gajdexhiu
 •   Genjeshter Jetoja
 •   Hajde Kendojna Me Dahire
 •   Heshtja Me Provokon
 •   Je Pikë Në Zemër
 •   Ka Kaluar Koha / Trendafili I Kuq
 •   Kam Nje Lot, Pikon Si Ar
 •   Ke Faj...
 •   Kjo Jet Me Ngjyra Ngjyra
 •   Kodi I Lumturise
 •   Krejt Po Sillet
 •   Kur Do Behesh Nuse Cuco
 •   Kur Dola Te Kroni
 •   Kur E Pashe Vajzen Te Shkolla
 •   Ky Marak
 •   Lamtumire
 •   Luajne Vajzat Shqiptare (Potpuri)
 •   Luja, Luja Zemer
 •   Lujma Lujma Doren Me Kane
 •   Lulie
 •   Lumja Nana
 •   Ma Ke Borxh Unazen
 •   Me Ka Humb Mindili
 •   Me Mire Pa Ty
 •   Me Mua Mos Luaj
 •   Me Ty Pa Ty
 •   Miljona Vjet
 •   Mire Se Erdhe Dashuri
 •   Mos Shko Ne Gurbet Djalo
 •   N'testament
 •   Nga E Para Do Filloj
 •   Nje Minute Sa Nje Mije Vjet
 •   Nje Zemer Femre
 •   O Mor Djali I Ri Ne Ate Gurbet
 •   Ose Une Ose Bjondina
 •   Pa Dashur
 •   Pa Koment Te Lash
 •   Pres, Se Te Dua
 •   Pse
 •   Rak E Tak Me Reh Kjo Zemer
 •   Rrina Pina Me Shoqeri
 •   S'ka Rendesi A Jam I Pari
 •   S'te Kthehem Prap
 •   Sa Dashni
 •   Sa Embel Me Thua Xhan
 •   Shamia E Beqarise (Potpuri)
 •   Shamine Merre Shamine Kafe
 •   Shko
 •   Shum Te Dua
 •   Si Mbreteresh
 •   Simpati
 •   Sot E 100 Vjet
 •   Syni Jem / Hidhet Vallja Kuq E Zi
 •   Tash Je I Harruar
 •   Të Dua Ashtu Si Je
 •   Te Dua,te Dua
 •   Ti Te Dada
 •   Tragjedi
 •   U Knaqëm
 •   Une E Ti
 •   Une Sdi Te Qaj
 •   Vajton Zemra Ime
 •   Valle Hedh Ne Zemer
 •   Vet Me The Te Dua
 •   Zemer
 •   Zemren Ma Ke Thyer
 •   Zemren Ta Fala

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.