Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Buzet E Tua
  Ciltersi
  Dashuria S'eshte Loje
  Debil
  Deluzion
  Deti Dhe Kurbeti
  Dhimbje Dhe Lot
  Dua
  Falja
  Fjale Dashuie
  Genjeshtari
  Hajde Djalo
  I Lodhuri
  Jam Kjo Që Jam
  Jeto Me Hijen Tende
  Kam Frike Te Dashuroj
  Ku Humbe Dashuri
  Kur Do Zemra Stinët Ndërron
  Larg Je Ti
  Lejla
  Luan Me Mua
  Lule Të Bukura
  Mall Rinie
  Me Fal Une Te Them
  Me Lendoi
  Mos Më Thuaj
  Mos Me Fajeso
  Nene Dhe Zot
  Partizani Dhe Fëmija
  Per Mua Je
  Perse Fshihesh
  Plas Moj Zemër
  Provoje Dhe Njëherë
  Pse Te Dashuroj
  Puthja Gënjeshtare
  Sa Me Mungon
  Sa Shume Te Dua
  Shkojme Ne Rozafa
  Sonte Jam Vetem
  Ti Më Premton
  Ti Me Do
  Ti Nuk E Di
  Ti Nuk Je Mbreti Im
  Ti Nuk Vjen
  U Rrita Me Ty
  Unë Pa Ty S'jetoj Dot
  Vajza Me Trëndafil
  Vetëm Sot
  Vetmia Flet
  Vogëlushët
  Ylli I Marsit
  Zemra Ime

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019