Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Ah Lele Ah Lele
  Ani Ani Ska Problem
  Asnj Oqean
  Buzet E Tua
  Diqka E Re
  Diskoteka Dridhet Dridhet
  Distanca
  Djemte E Gyrbetit
  E Meritova Qe Po Vuaj
  E Ndrojtur Mos Rri
  E Tan Me Rend
  Fjalet E Tua
  Fjalet Tona
  Fluturo Shko Perpjet
  Hajde Me Mu
  Hajde Pak Oj Zemer
  Hej Ti
  Ishe Dikur
  Jeleku Prej Ari
  Ju Qoj Pesh
  Kontinent
  Ku Po Nihet Ky Tupan
  Kur U Ktheva Nga Kurbeti
  Lajkatare
  Llokumi Jem
  Lul Vushtrija
  Lune Vallen Krah Per Krah
  Mall
  Më Qan Zemra
  Me Mbyti Ky Problem
  Me Thuaj Pse
  Merre Nusen Hyn Ne Valle
  O Llokum Llokumi Im
  Party
  Pendimi
  Pike E Dobet
  Prit
  Pritja
  Pse O Shpirt
  Qast
  S'jetoj Pa Ty
  Sa Sa Me Te Prit
  Se Kam Dit
  Se Te Dua
  Tallava
  U Largova U Largove
  Vet Me The Te Dua
  Vetem Nje Nat
  Vogelushe
  Wikendi
  Zjarri Zemres

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019