Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Unikkatil


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1 Dashni
 •   A Nive
 •   A Nive (Remix)
 •   A Pe Sheh
 •   Andrra Jem
 •   Armiqt Suprem (intro)
 •   Arsyetimi Jem
 •   Ça Jon
 •   Beat
 •   Belagji Linda Belagji Vdes
 •   Besnik I Rruges
 •   Bloody Bloody Alboz
 •   Caku I Arritur
 •   Causing Trauma
 •   Change
 •   Courage
 •   Cubat
 •   Demo 2011
 •   Demtus
 •   Dikush (Inat Inat)
 •   Djali Babes
 •   Do
 •   Dostat E Vërtetë
 •   Fantazojn
 •   Fat Zi
 •   Fjalt E Pavdekshme
 •   Freestyle
 •   Gatshem Per Pasoja
 •   Gatshem Per Pasoja (remix)
 •   Get Us (Dallash Qargash)
 •   Get Us (English)
 •   Hajde T'lagi
 •   Hey Yo Shqipe
 •   Hip Hip 101 (remix)
 •   Hit Mas Hiti (Outro)
 •   I Smut
 •   If I Die, You Die
 •   If U Aint Albanian, U Aint Ready For Dis Gangsta Shit
 •   Intro (Kanuni I Katilit)
 •   Intro T.B.A
 •   Jaran
 •   Jepum Ideja
 •   Jeta S'osht Film
 •   Jeta Sosht Film (Remix)
 •   Ju Ha Per S'gjalli (Diss Princ Hysenit)
 •   Justice
 •   Kah Do Që Po Shkojna
 •   Kaj
 •   Kanuni I Katilit
 •   Katili
 •   Kejt Hajvan
 •   Kejt Hajván (Remix)
 •   Kile Kile
 •   Kosova
 •   Ku T'meten Shokt
 •   Kujdes
 •   Kujtimi (Taksiratlia)
 •   Kungajt
 •   Kuq E Zi
 •   Kur I Ki Met Kejt Tjeter Kah
 •   Kur Qes Kanun
 •   Kurgjo Gratis
 •   Lagjja Per Liri
 •   Live By The Gun
 •   Loja Jone
 •   Ma T'fortit (Shqípet Si Un)
 •   Mbret En New York E Leje Me Prishtin
 •   Mentaliteti Jem
 •   Mesazh
 •   Mesazh Per Inat G
 •   Mos Shaj Mas Shpine
 •   Mos Shaj Mas Shpine (Remix)
 •   Mos T'kisha Njoft
 •   Mos T'vjen Inati
 •   Na Jena Belagji
 •   Na Thej
 •   Nentori I Tret
 •   Neper Cka Do
 •   New Hit
 •   Ni Milion Rrugë
 •   Nrrot Soms (version 2)
 •   Nrrot T'soms
 •   Old Intro
 •   On Ur Kneez
 •   Pa Mshir (Mutat)
 •   Pak Urti
 •   Për Qato
 •   Për Vllaznit
 •   Pengesa
 •   Per Mangupa
 •   Per Vllazni
 •   Per Vllazni (remix)
 •   Perballimi
 •   Planet
 •   Po Doni Fam
 •   Porosia (Gjuj)
 •   Prishtinali (remix)
 •   Prishtinalit Numer Njo
 •   Pse Po Fryna
 •   Pse Pom Shtin
 •   Qa Tha
 •   Qendro (Shpirt N'paqe)
 •   Qeni Le Mas Miri
 •   Robt E Frikes
 •   Robt E Frikes (remix)
 •   Rrasja Box (remix)
 •   Rrenat
 •   S'lujna Lojna
 •   S'un Um Prek
 •   Scary Night
 •   Se S'kom Qare
 •   Shan Reperat E Vjeter (Mesazh Per Reperat E Ri)
 •   Shihemi n'Perkujtime
 •   Shtigjet E Verteta
 •   Shuj
 •   Si Ni Vakt
 •   Sjom Me Veten
 •   Skit (kanuni I Katilit)
 •   Skit 2 (Kanuni I Katilit)
 •   Smun Ma Nxen Venin (Diss Double G Army)
 •   Ta Zhdukim Policin
 •   Tata Mata
 •   Tata Mata (demo)
 •   Tqoj Pesh
 •   Trim I Gjall
 •   Tu U Kacafyt Me Jet
 •   U Don't Get Me
 •   U Qova Pi Vorri
 •   Urdhno Knena
 •   Urdhno Knena (remix)
 •   Vdekjen E Sfidoj
 •   Vdekjen E Sfidoj (remix)
 •   Veq Edhe Ni Her
 •   Veq Fillimi
 •   Vetbesim
 •   Vllaznit E Ri

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.