Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  100 Grade Celcius
  A Dalim
  A Sa Keq
  Akullorja Me Vanill
  Aq Shpejt Aq Lehte
  As Me Gram As Me Ok
  Asaj
  Asnjë Milimeter
  Atmosferen E Bojm Na
  Boma Qefin (Dj)
  Bombshell
  Burek
  Chocolata
  Defekt
  Deluxe
  Deri Neser
  Deshire Pa Meshire
  Diamant
  Dikur Shtratin Ne E Ndanim Bashk
  Do Ta Kallim Dushkun
  Doli Goca N'pengjere
  E Pa Fat
  E Para
  Efekti Arta
  Exotic
  Falet Kjo Zemer
  Falje Nuk Ka
  Femër Tipike
  Femer Shqiptare
  Fike Kalle Dado
  Funnky
  Hajde Syn
  Hajredin Pasha
  He's Mine
  I Njeti Ke Mbet
  Interlude Krejt Diçka Tjeter
  Intro (Krejt Diçka Tjeter)
  Ishte Gabim
  Jam Me Fat
  Jarani Jem
  Jetoj Per Ty
  Jo Ti Zemra Jem
  Kerozina
  Kjo Nate
  Kno Me Mu
  Kush Po Vjen Me Temena
  La, La
  Lajmi I Mir Lajm I Keq
  Llake Llake
  Llaser
  Lujma Lujma Oj Oren Me Dore
  Magnet Per Ty
  Malli M'ka Marr
  Më Fal Oj Nane
  Më Vjen Keq
  Me Shumë Se Gabim
  Me Special
  Milioner
  Mos Rrej
  Mos Shko Mos Ik
  Mos Ta Nin
  Mundem Vet
  Ndoshta Dhe Te Dua
  Ndrras Te Vekut
  Ne Diaspore
  Ne Shikim Te Par
  Ne Te Dy
  Nese Ty...
  Nije Ket Sen
  Nje Mbret Nje Mbretereshe
  Nuk Prish Punë
  Outro (krejt Diçka Tjeter)
  Pa Interes
  Per Ty Vitoria
  Pike Ne Zemer
  Po Ta Dije
  Po Vjen Nusja
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri 2016
  Potpuri Balada (Gezuar 2019)
  Potpuri Dasmash (Gezuar 2019)
  Potpuri Gezuar 2016
  Provo Bitch
  Rrang Dang Dang Tupani
  Rrehi Teli
  Rri Larg Meje
  Rri Larg Meje (Instrumentale)
  Rri Me Shiun
  S'dua Tjeter
  S'ke Dit Me M'dasht
  Sexy Sallata
  Shpresa
  Shqiperi O Nena Ime
  Shtrati
  Su Pendova
  Tamam
  Te Gjithe Se Bashku
  Te Kam Per Vete
  Thrret Prizreni
  Thuaj Jo
  Ti Kam Fal Gabimet
  Tkam Per Vete
  Tuman Kuqe
  Une Dhe Hija
  Vera (Fiesta)
  Vetem Ti
  Welcome To The Club

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019