Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Rifat Berisha


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Vjet Ne Pavarsi
 •   6 Tetor 68
 •   A M'je Kund Zanë E Gjergj Fishtës
 •   A Mje Vash E Re A Mje Zan E Bjeshkes
 •   A Po I Sheh Mori Shqiponje
 •   A Thua Flet Me Mua Lahuta
 •   Abaz Aga
 •   Abeja (Bekim Berisha)
 •   Aga Hasan Aga
 •   Agim Selmani
 •   Agurolla
 •   Ah Kosovë
 •   Albijon Hebibi
 •   Amaneti I Bjeshkëve
 •   Arben Ahmetaj
 •   Arben Januzi
 •   Artan Hasanaj
 •   Artan Mehmetaj
 •   Atje Ku Buron Drini
 •   Atje Ku Me Pushon Zemra
 •   Atje Larg E Lash Kosoven
 •   Avni Pergjegjaj
 •   Avokat Bajram Kelmendi
 •   Azem Bejta
 •   Azem Galica
 •   Ç'jan Kto Gjama
 •   Çka Me Të Thanë Tash Kanga Ime
 •   Çka Po I Thotë Dema Kadrisë
 •   Çka Po M'thue Shqipe N'at Gur
 •   Çohu Malësi (Hysen Arifi)
 •   Bacë Salihi E Feriz Krasniqi
 •   Bajram Dreshaj Bardhi
 •   Batalioni Atlaniku
 •   Beg Riza
 •   Bekë Millaku
 •   Bekim E Blerim Kelmendi
 •   Besa Bese
 •   Besim Ndreca
 •   Bij E Llapit
 •   Boll E Mirë Që Del Në Bashqe
 •   Boll E Mire
 •   Boll E Mire Kablush Kuqe
 •   Boll E Mire Ne Ato Shpate
 •   Boll E Mire Po M'del Te Loma
 •   Boll Mire Qe Po I Mjel Dhet
 •   Bou E Mire Qe Del Ne Skalle
 •   Bujar E Besnik Jasiqi
 •   Burim Grajcevci
 •   Buzëqershi
 •   Cene Imeraj E Djemte E Isniqit
 •   Dal Kadal Moj Qifteli
 •   Dan Ahmeti
 •   Daut Zagraxha
 •   Demush Mavraj
 •   Deshmor Enver Maloku
 •   Deshmoret E Negrocit
 •   Deshmoret E Shqiponjave Te Zeza
 •   Deshmoreve Muzli E Bekim Krasniqi
 •   Deshmori Afrim Gjuraj
 •   Deshmorit Ilir Merturi
 •   Deshmorit Pejani
 •   Deshmorit Rasim Kqina
 •   Deshmorit Rifat Smajli
 •   Deshmorit Veli Ballazhi
 •   Deshmorit Xhafer Mehmetaj
 •   Dhjete Burrat E Buqanit
 •   Dil Moj Kenge Nga Zemra Ime
 •   Dita E Flamurit
 •   Dite E Pritur E Pavarsise
 •   Dr Xhevat Gashi
 •   Dridhe Telin Lahute E Vjeter
 •   Dy Pikë Lotë I Këputë Dhe Guri
 •   E Gjith Shkodra Ne Kam A Cue
 •   Ec Përpara Popull Trim
 •   Elez Berisha
 •   Elez Geci & Maxhun Berisha
 •   Enver Avdimetaj
 •   Enver E Orhan Halilaj
 •   Fadil Kuci
 •   Faruk Zekaj
 •   Fisnik Salihi
 •   Fjal E Tij Ka Me Na Pri
 •   Flamuri I Plakut
 •   Flamurit
 •   Fluturojne Shqipet
 •   Fragment Nga Lahuta E Malësisë
 •   Gani Elshani
 •   Gjama Po Vjen Nga Qyqavica
 •   Gjergj Sokoli Vera Preni
 •   Gjuen Si Moti Bajram Gogaj
 •   Gjyshit Mehmet Zekaj
 •   Gurbetqari
 •   Guri Gurit Po I Flet
 •   Gyrbetqari
 •   Hajredin Pasha
 •   Halil Ukaj
 •   Halli I Gyrbetqarit
 •   Hamdi Krasniqi
 •   Hasan Alia
 •   Hasan Riza Pasha
 •   Hej Drenicë
 •   Hej Kosove
 •   Hej Moj Jete Qe Sdin Mu Ndal
 •   Hoxhe Halim Bajraktari
 •   Hysen Bajri
 •   Hysni Jetullahu
 •   Ike Me Le
 •   Ilmi Malushaj
 •   Instrumentale Populli Trim
 •   Isa Begu
 •   Islam Berisha Lami
 •   Ismet Rrahmani
 •   Isuf E Osman Morina
 •   Jan Mbledh Lulet
 •   Jehon Kanga Per Buze T'drinit
 •   Jet Moj Jet
 •   Kapërceva Drinin
 •   Këng Për Flamurin
 •   Këngë Për Adrian Krasniqin
 •   Këngë Për Agim Selmanaj
 •   Këngë Për Astrit Berishën
 •   Këngë Për Qytetin E Pejës
 •   Këngë Për Xhemajl Abrinë
 •   Këngëtari I Dukagjinit
 •   Këtu I Kanë Thanë Shtatë Copë Lluka
 •   Këtu Po I Thonë Lugu I Baranit
 •   Këtu Po I Thonë Reka E Keqe
 •   Kend Po E Therret Juniku Sot
 •   Keng E Vaj
 •   Kenga E Gurbetqarit
 •   Kenga E Rexhes
 •   Kenge Per Bajrush Doden
 •   Kenge Per Bekim Berishen
 •   Kenge Per Burim Gurin Dhe Ismet Bicajn
 •   Kenge Per Deshmoret E Vrelles
 •   Kenge Per Deshmorin Sadri Visha
 •   Kenge Per Ekrem Berishen
 •   Kenge Per Ismet Bicaj
 •   Kenge Per Rexh Bajramin
 •   Kenge Per Shote Galicen
 •   Keqe Hyseni
 •   Keri I Sadri Bardhit
 •   Komandant Lleshi
 •   Kosov Shqipe Je Ti
 •   Kral Nikolla
 •   Kral Nikolla I Mali T'zi
 •   Kshtu E Kjan Veten Nje Kengetar
 •   Kthimi I Isa Begut
 •   Ku Je Rrite
 •   Ku Kam Nejt Ni Dit Me Ty
 •   Ku Na Mbeti Qyteti I Trimit
 •   Ku Po M'bjen Nje Qifteli
 •   Ku Tkam Moj Qifteli
 •   Kulla E Vokshit
 •   Kullat E Dukagjinit
 •   Kur E Rrite Shtatin
 •   Kur Jom Kon Ni Vakti I Ri
 •   Kush Po Del Me Shkele Shqiperine
 •   Lahuta
 •   Lan Dobra
 •   Lotët E Nënave, Lum I Gjatë
 •   Loti I Motrës
 •   Luan E Arben Qerimi
 •   M'agoi Dita
 •   Magjarr Pasha
 •   Malli I Gurbetqarit
 •   Man Gjonbalaj
 •   Marash Uci
 •   Mehë Uka
 •   Mic Sokoli Popullore
 •   Milazim Mavraj
 •   Mire Se Erdhe Baca Isë
 •   Mirsad Idrizi
 •   Moj E Bardhe E Embel Si Qershia
 •   Moj E Mira
 •   Moj E Mira N'ate Katun
 •   Moj E Mira N'ortek T'bores
 •   Moj Europe U Mbulofsh Ne Tzi
 •   Moj Kosove E Shkrete
 •   Moj Lahute Edhe Qifteli
 •   Mori Fllanz
 •   Mori Shkodër
 •   Mori Shqipja Dykrenare
 •   Mos Harro Kosove
 •   Mos Kjaj Moj Nanë
 •   Mos Te Harroj Se Jem Shqiptar
 •   Msyn Dushmani
 •   Muharrem Vuthi
 •   Mulla Zeka E Hoxhe Azemi
 •   Myrte Zeneli
 •   N'at Malsi Bjeshka Ushton
 •   N'dukagjin Mu Me Ka Rritre Kenga
 •   N'qafë T'morinës (Fisnik Salihu)
 •   Nak Berisha
 •   Nane Tereza
 •   Nasuf E Tahir Gashani
 •   Nazmi Muslija
 •   Në Kafaz More Bylbyl
 •   Ndoc Mark Gega
 •   Ne At Prekas Po Hec Stuhia
 •   Ne Brigje Te Llapit E Gollakut
 •   Ne Kosove Ka Ra Kushtrimi
 •   Ne Trojet Tona
 •   Ngritu Shqiptari
 •   Niman Demaj
 •   Një Bilbil Tu Këndue N’ograj
 •   Nje Atedhe E Nje Flamur
 •   Nje Flamur Qe E Duam Shum
 •   Njefsha Mirë Për Ty Malësi
 •   O Ku Je Tafil Ahmeti
 •   O Loti Im
 •   Osmon Pasha
 •   Pajazitit
 •   Pak Shetita Ku U Rrita
 •   Pavaresia E Kosoves
 •   Per Hajrush Elezin
 •   Per Rifat Beqiraj
 •   Per Sali Berishen
 •   Per Ty Kosove
 •   Pese Trima Pese Deshmore
 •   Po I Mbledh Mbreti Veziran
 •   Po Ku Je O Anton Qeta
 •   Po Luftojne Rugova E Peja
 •   Po Më Rrahë Zemra Në Tel Të Sharkisë
 •   Potpuri
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri 3 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri 4 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri Patriotike
 •   Potpuri Popullore 2017
 •   Prane N'mirdite Tre Kapetana
 •   Prej Ni Shpati
 •   Prej Zemanit
 •   Premtimin E Dhënë
 •   Presidentin Ibrahim Rugova
 •   Pyet Drenica E Dukagjini
 •   Pyet Kosova Per Nje Qike
 •   Pyet Tetova
 •   Qan Kalaja
 •   Q’ke Lahut
 •   Qendis Vasha Dy Krenaren
 •   Qjan Keto Xhame
 •   Qohu Oj Rini
 •   Rehe Nje Zemer
 •   Rexhe E Artan Qorraj
 •   Ridvan Qazimi Komandant Lleshi
 •   Rritu Ushtria Jonë
 •   Ruzhdi E Atdhe Ramosaj
 •   Ruzhdi Haxhijaj
 •   Ruzhdi Xhyliqi
 •   Sadri Zeneli
 •   Salih Shabani
 •   Selman Kadria
 •   Selman Lita
 •   Sharkia E Baces
 •   Shefqet Hasanaj
 •   Shefqet Mustafaj
 •   Shkrepi Dielli Nga Lahuta
 •   Shkronjat E Arta
 •   Shote Galica
 •   Shpata E Ndryshkur
 •   Shpëtim Bobi
 •   Shpend Mazreku
 •   Shqiponja Ne Liri
 •   Shqiponjë Mali
 •   Shume Durove Oj Nane
 •   Si Po Te Shkon Moti E Jeta
 •   Skender Qeku
 •   Sokol Sefija
 •   Ta Kujtojme Perhere Prekazin
 •   Tahir Mehes
 •   Tan Shqiptaria
 •   Ti Je Vet Pranvere
 •   Tre Kafez More Bylbyl
 •   Tre Shoshjanet
 •   Trim Izet Beqiraj
 •   Trimat E Dukagjinit
 •   Trimat E Loxhës
 •   Trimave Lajqi
 •   Trimi Kasim Uka
 •   U Nis Nizaja
 •   Uke Dini
 •   V Lokaj
 •   Vaji I Gurbetqarit
 •   Vaji I Kengetarit
 •   Valon Gashi
 •   Vëllezërit Gërvalla
 •   Vellezrit Meshi
 •   Vellezrit Rexhaj
 •   Veprimtarit Fadil Ferati
 •   Veq Nje Shqipni
 •   Vesel Bejte Nebihu
 •   Vesel Nebihu
 •   Veteraneve Te Folklorit
 •   Vijn Vaporat
 •   Vlla O Labinot
 •   Vranina
 •   Xheme Bajraktari
 •   Xhevdet E Adem Plava
 •   Zahir Pajaziti
 •   Zana E Malit Kur Pingrron
 •   Zani I Gurbetqarit
 •   Zhuj Selmoni
 •   Zo Ku Te Kam Moj Qifteli

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.