Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Alo Alo
  Aman Aman
  Arome Dashurie
  Aurela
  Çapkenja
  Beso Tek Mua
  Cpo Me Hiken Beqarnia
  Cun Si Une Ske Me Gjete
  Dashuri Dhe Helm
  Dashurin Ta Kam Fal
  Dashuroj Tjeter Zemer
  Diana
  Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo)
  Do Te Mbaj Si Princeshe
  E Kuptova Se Me Doje
  Eja Mos Me Lere Ne Enderr
  Eja Ti
  Eja, Eja Ketheu Ne Jete
  Fjala E Fundit
  Fjala E Mire, Fjala E Keqe
  Gezim Kane Yjet E Nates
  Gjithmon Jam Aty
  Goc E Bukur
  Gurbeti
  Halla E Madhe
  Hije Erdhe Hije Ike
  Ike Ne Fund Te Detit
  Je Dhe Ti
  Je E Bukur Si Nje Lule
  Je E Bukur Si Pranvera
  Je Fati Qe Kerkoj
  Jeta Fat Dhe Shpres
  Jeton Gjate Kush Dashuron
  Kam Nje Djal Ne Gjermani
  Kendoj
  Kenge Dasmash
  Kthehu
  Kur U Ktheva Na Kurbeti
  Ky Merak
  Leri Nazet
  Lexo Me Zemren Time
  Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj)
  Lujma Belin Lujma
  Lule Jasemina
  Lulet Celin
  Me Bukurine Mendjen Ma More
  Me Harro
  Me Ke Zene Ne Cark
  Me Te Mire Se Ty Nuk Gjen
  Midis Dashurive
  Mos Me Ler
  Nazemadhe
  Ndarja
  Ndarjen Vuaj
  Neteve Pa Ty
  Ni Dit Vjeshte
  Nje Djale Qe Kisha Me Iku Ne Kurbet
  Nje Here Zemren Ta Lendova
  Nje Pike Loti
  Nje Zile Telefoni
  Per Nje Vajze
  Peshperitje Zemrash
  Po Me Pikojn Lotet
  Po Udhetoj Si Mergimtari
  Potpuri (Zambaku I Bardhe, Kam Mall Ne Shpirt, Takova Nje Rrush, Matilda)
  Potpuri Dasmsh
  Potpuri E Shqiperise Mesme
  Potpuri Pupullore
  Pse Me The S'të Dua
  Puthjen Ma Le
  Qdo Nate Ndodhem Larg
  S'dua Te Mbetem Vetem
  Se Ka Nena Nje Vajze Te Bukur
  Seç Po Bie Kjo Qemonia
  Shina Naj Naj
  Si Borbardha Ne Perralle
  Si Shqiponja Me Dy Krena
  Stacioni Fundit
  Syt Si Deti
  Ta Zbukuroja Bacen Time
  Takova Nje Rrushe
  Të Them Më Fal
  Te Dy Te Gezojme
  Te Kam Shpirt
  Te Keputa Porsi Nje Lule
  Te Kerkova Dhe S'te Gjeta
  Ti E Di Sa Te Prita
  Ti Gjithmonë Je Një Pikë Loti
  Ti Me Fale Lumturine
  Ti Tironse E Bukur Je
  Udhetoj Si Mergimtar
  Une Dhe Ti
  Vetem Ty Te Kam
  Xhan Xhana
  Xhane Moj Trendeline
  Zemer Qe Renkon

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019