Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Anonimos


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1 Nate 1 Dite
 •   11 Vjet Anonim
 •   1988 Linda
 •   8 Deri 9
 •   A Beson Se Skom Zemer
 •   Asnjo
 •   Bab E Nan
 •   Beso N' All-llah
 •   Beso N´zot
 •   Bohu Bashk
 •   Boll Mo
 •   Boni Ven
 •   Bonu Burr
 •   Boom Boom
 •   Diiss (fuck Politikan)
 •   Dita E Re
 •   Do Qika Shqiptare
 •   E Menoj
 •   E Pa Bes
 •   Error O Qorr ( Diss-Buja)
 •   Fell Fell
 •   Fundi I Botes
 •   Gangsta Girl
 •   Gooo Gooo Repera
 •   Hajde Ti Luje
 •   Hala
 •   Hala Gjall
 •   Hala Ksajde
 •   I Dashuri President
 •   I Lodht
 •   I Miss You
 •   I Vogli Bastri
 •   Intro
 •   Jeta E Njejt
 •   Jeta Jem
 •   Jeta Me Lot
 •   Jo E Hjeshme Po E Sjellshme
 •   Jom Lodh
 •   Ju Jeni Dobsira (Diss Kobra & Dmc)
 •   Ju Jeni Quna
 •   Keqkuptime
 •   Korrupsioni
 •   Krejt Dalin Offline
 •   Krejt Krejt
 •   Krejt Po Dojn
 •   Krejt Shqiptart
 •   Ku Janë
 •   Kur Ja Nisa
 •   Kurr S'ma Ka Ni (Diss Klepto)
 •   Kush Jom Une Ngo ?
 •   Larg Asaj
 •   Lufta E Muzikes
 •   Ma Mire
 •   Merhaba
 •   Merr Frym
 •   Mir O Bir
 •   Mire Se Erdhe
 •   Mos Shko
 •   Muzika Jon
 •   My Music
 •   Mysafirë
 •   Na Vina
 •   Në Mëngjes
 •   Nënë Mos Qaj
 •   Ndryshe
 •   Nese Shimi Prap
 •   Nuk Foli
 •   Nusja Pa Dhanderr
 •   O Zot
 •   Pa Fjal
 •   Po Pushoj
 •   Preco
 •   Prej 1 Mahalles
 •   Prej Ni Djepit
 •   Princi I Territ
 •   Qa Ka 3
 •   Qikat Krejt
 •   Qikita
 •   Qka Menon
 •   Qysh Nga Fillimi
 •   Ritum Shqip
 •   Rrezik E Ki
 •   S'investoj
 •   Se Boj Komercial
 •   Se Perseris
 •   Shume T'smut
 •   Si Ju Shof
 •   Sikur Plak
 •   Ska Pshtim (2iss)
 •   Thojn
 •   Ti Pe Don
 •   Tollovi E Madhe
 •   Tuh Ropt
 •   Une E Kom
 •   Une Jom
 •   Vajza E Vogel
 •   Veq 1 Zot
 •   Vet E Gjeta
 •   Zgatma Doren
 •   Zoom Zoom

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.