Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  2 Minuta
  Ajo S'mundet Me Na Nda
  As I Fundit As I Pari
  Baby
  Beqare
  Dashnoret E Ferrarit
  Dashuri Emer Per Femer
  Disko Epidemia
  Do Te Jem E Jotja
  Dreq I Vogël Simpatik
  Dua Te Te Dua
  Every Night
  Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)
  Fjala E Fundit
  Gabim I Madh
  Gajdexhiu
  Hajde Moj Dashnie
  Je Vetëm Ti
  Jena Gzu
  Jo Jo Jo
  Knej E Andej
  Koha E Kometes
  Kokaina
  Krejt E Din Kush Jam
  Ku Je
  Kur U Ktheva Nga Gurbeti
  Kurre S'eshte Vone
  Lamtumire
  Largoje Shoqen
  Le Te Vdes Ne Buzet E Tua
  Loqka Ime
  Lufte Apo Paqe
  Lujma Lujma Doren
  M
  Ma Ngat
  Makarena
  Mbreteresh Pa Mbreteri
  Me Fal
  Mohito
  Moj E Mira N'der Te Stanit
  Mos Trazo Plagen E Vjeter
  Mu Duk Se U Prish Dynjaja
  N'drras Te Vekut
  Nga 1 Tek 10
  Nje Puthje
  Nuk Ka Tjeter
  Nuk Po Du
  Nuk Po Të Shoh
  Nuk Ta Jap
  O Llokum!
  Partizani Vogel
  Po Sikur
  Qysh E Don Shoqnia
  Rrushja Lales
  S'je Ai Mo
  Shpirti Im
  Shqipe Kemi Lindur
  Shume Simpatik
  Si Drenushë
  Ti
  Ti Do Reklamë
  Ti Je Sexi
  Ti Pa Mu S'mundesh
  Ti Po Gabon
  Ti S'do T'ja Dish
  Tip Tradicional
  Tradheti Po Te Vjen Era
  Vera Dhe Libri
  Vone Eshte Per Lutje

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019