Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Xhafer Ahmetaj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ajshe Belin Me Kollan
 •   Anderr Kesh Ne Gjume Te Pare
 •   Atmosfera Ka Fillu
 •   Besim Ndreca
 •   Dasme E Madhe
 •   Deshmoret E Kabashit
 •   Diell E Hane
 •   Djal Pa Behane
 •   Dridhe Shamin
 •   Du Met Lyp Si Ëshat Adet
 •   E Ke Rastin
 •   Fustani Me Kuklla
 •   Hajde Rrokni Vallen
 •   Hajredin Pasha
 •   Hileqare
 •   Hsan Aga
 •   Hysen Rexhepi
 •   Kalldermit Pom Shkon Si Shah
 •   Kam Dal Sonte Me Shoqeri
 •   Kanagjegji
 •   Kënga E Dëshmorëve Të Kabashit
 •   Kemi Marr Nuse Te Bukur
 •   Kjo Dashni Fillon Me Ty
 •   Ku E Begenise
 •   Kush I Preu Shqiptart N'kabash
 •   Lena Lena
 •   Luj Zemën
 •   Lulzoi Fusha
 •   Lum Moj Nuse
 •   Maturant
 •   Me Ba Dasem, Kemi Traditë
 •   Me Lejo Te Prezentohem
 •   Ment Krejt Mi Ke Marr
 •   Na Ka Nda Nje Oqean
 •   Nana Loke
 •   Nana Marton Djalin
 •   Ne Ket Mbramje
 •   Nuk Jam Milioner
 •   O Moj Qik Synin Si Rrush
 •   O Ti Djali Pa Martue
 •   Po Perzihet Prizereni
 •   Po Vjen Nusja
 •   Rexh Mehmeti
 •   Rruste Kabashi
 •   S'ka Përhajër
 •   Sali Shabani
 •   Sikur Flutur
 •   Sille Sille Ate Mindil
 •   Taksim
 •   Tallava
 •   Te Dua Te Dua
 •   Telefonin Ndor E Morra
 •   Toka Dridhet Kur Po Ec
 •   Ty Te Dua
 •   Vajz Me Sy Te Shkruar
 •   Veq Tadish Se Sa Te Du
 •   Vije Vaporat
 •   Zoti Shpise Ty Tu Rrit Nera
 •   Zuna N´kajk

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.