Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Thua
  Ah Sa Me Mungon
  Albumi Dashurise
  Amin Per Ty
  Best Off Parodi
  Boll E Mire Veq Pak E Vogel
  Dema Gjema
  E Pa Emer Dashuri
  Gjumin Ma Debove
  Hajde Mere Cunin
  Jetë Na Dhurove
  Kallamoqi
  Kallushana 5
  Kallushanat
  Kallushanat 2
  Kallushanat 3
  Kallushanat 7
  Karuzo
  Kazanova
  Kenge Per Nexhmije Pagarushen
  Kthimi I Sefe Qobanit
  Kur Dielli Perendon
  Kush Na Din Merakun
  Lamtumire
  Lenes
  Lule Xhani
  Meraku I Dashurise
  Muzgu
  O Moj Syzeze?
  O Shpirt O Drite
  Per Ata Sy Te Shkruar
  Per Floket E Dradhura
  Prane Shtepise Sate
  Rrumbullake Moj E Bute
  Sec Me Dridhet Zemra
  Sefa Gypsy King
  Sefa Kauboj
  Shiu I Veres
  Si Tja Bej Pa Ty
  Si Vjen Devri
  Sy Zeza
  Ta Fala Zemren Time
  Te Qova Leter
  Telefoni
  Tha I Moçmi
  Ti M'ke Braktisur
  Tivari
  Tortulesh
  Uh Qka Po Shoh
  Une E Ti
  Vala Permbi Vale
  Vasha Ime
  Vec Nje Enderr
  Zef Qobani E Suzana
  Zemer Moj Si Nuk Pellcet
  Zemra Genjeshtare
  Zogu Ma I Mire

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019