Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Ah Dashnija
  Ajo Shkoi
  Ato Buze
  Bac Nuk O Kry
  Banja Qejfin Zemres
  Boll Zemra Më Kanë Lut
  Brenda Teje Jam
  Bukuroshja E Deqanit
  Dardane Sy Zez
  Dashni Interesante
  Dashni Shum Randë
  Dashnia Interes
  Dashuri Për Interes
  Dasma E Zotnisë
  Dite E Re Nafake E Re
  Dridhe Dridhe Belin
  Dua T'jem Me Ty
  Dy Krena Si Shqiponja
  Dy Tupana
  Falja Falja
  Faljen Kot Po E Kerkon
  Falma Falma Zemrën
  Gezuar Vitin E Ri
  Gurbetqarë
  Hajde Locka Ma E Mira
  Hajde Lujna Bashkarisht
  Hajde Në Ket Nat
  Hajde Zemer
  Jam Djal Nga Juniku
  Jeten Tem Ta Kem Dhuru
  Katastrof Dashnia
  Kengë Për Kolonel Tahir Zemaj
  Kenge Per Ibrahim Rrugoven
  Kjo Është Mend Për Herën Tjetër
  Kompliment
  Ku Je Xhan
  Kush Për Ty
  Lamtumirë
  Leje, Leje, Ma Mirë Krejt
  Luje Belin Luje
  Lujm Qyqek, Lujm Qyqek
  Lujma Belin Dej Në Mëngjes
  M'thoni Shok, Më Thoni
  Me Shiko E Me Degjo
  Me Shum Dashuri
  Me Zor A Me Qef
  Mergimtar
  Merre Zemren
  Mir Se Gjeta Moj Kosove
  Moj E Shtrenjeta Nëna Ime Ti Moj Dardani
  Mora Rrugën Oj Nanë
  Mori Motër Lum Që T'kam
  Një Urim
  Nje Fjal Po Ta Them
  Njemije Jete Po Ti Jetoj
  Njo Si Ty
  Nuk Pajtohen
  O Llokum
  Oj Kosove Oj Toke E T'pareve
  Oj Shoqnija Jeme
  Ok Ok
  Pa Viza O Pa Vza
  Për Hatër, Për Hatër
  Po Na Cmend
  Po Vuaj
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Sa Me Fat Qe Jem Shqiptar
  Sa Me Ka Marre Malli
  Shfrytezoje Rastin
  Shkup, Tirane Dhe Prishtine
  Shpirt
  Shumë Moderne
  Sikur Molla E Kuqe
  Sot Kemi Dasem
  Special
  Të Pres
  Te Deshta Vertet
  Te Du Te Du
  Te Dua Kosove
  Thuj, Thuj
  Ti Je Dreqi Dreqi Vet
  Ti Nuk Ke Zemër Për Me Falë
  Toke E Shpi I Kisha Shite
  Uron Nena Nusen
  Xhanem Oj Xhanem
  Xhelozja Ime E Vogel
  Zemer Zemer
  Zemra M'rreh Per Ty

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019