Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Aida
  Ajo
  Ajo M'kalli
  Ajo Mua Me Don
  Ama
  Ani Mori Nuse
  As 1 Si Ti
  As 5 Pare
  As Fejesa, As Martesa
  As The Other Day
  Ashtu Sikur Dje
  Atmosfera
  Babayaro
  Balkanbooty
  Do It To Me
  Drenusha (Remix)
  Drenushë
  Duame
  Edhe 1 Nat
  Eja
  Ekatherina
  Ende Te Dua
  Gocat Me Martini
  Hajde Me Mu Nji Nate
  Halla Batana
  Harrom
  Honey
  I Humbur Jam
  I Know You Know
  Kam Shum Mall
  Let In Rain
  Luja Bab Luja
  Magdallena
  Me Gaz E Lot
  Me Le Si Te Marre
  Mendoj Per Ty
  Mingjesi
  Monoton
  Mos Ma Le Fajin
  Mos U Fsheh
  Mos U Nal
  Mosmarrveshje
  Ndoshta Nesër S'je
  Neser Ndoshta S'jem
  Nina
  One Night Stand
  Open Up Your Eyes
  Pa Ty So Ka Rrihet
  Paja Paja
  Për Të
  Peja
  Per Here Te Pare Kur Dashuron
  Po Bie Shi
  Prej Teje
  Qike Per Dreq
  Qka Po Bajm Na Sonte
  Rina Rina
  Rock Kosovar
  S'di A Ke Ndi
  Sa Shume Me Mungon
  Shehide
  Sirenat
  Sjam Ai Qe Pret
  Studentja
  Ta Du Majmunin
  Thirrem
  Ti Je Drit' E Un' Jam Yll
  Urgjentisht
  Vec Edhe Nje Here
  Without Her

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019